#1 2008-03-08 11:52:43

Bambus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 5
Punktów :   

REGULAMIN

Stając się członkiem jakiejś społeczności należy zaakceptować zasady i prawa jakimi się ona kieruje.

1. Jesteśmy w klanie po to żeby dobrze się bawić. Baw się tak by Twój styl gry i sposób bycia nie był uciążliwy dla innych, nie był sprzeczny z zasadami klanowymi ani nie godził w jego pomyślność i dobre imię.

2. Wartości którymi się kierujemy to przede wszystkim: uczciwość, lojalność, koleżeństwo, ofiarność, tolerancja oraz walka ze złem we wszystkich jego postaciach.

3. To jakie umiejętności i poziom w danej grze posiadasz jest istotne ale dużo ważniejsze jakim człowiekiem jesteś i co sobą reprezentujesz. Mile widziana wysoka kultura osobista, wulgarny język jest niedopuszczalny.

4. Stanowimy zwartą i zorganizowaną grupę dlatego każdy klanowicz ma obowiązek korzystania z klanowego TS i forum a mocniejszy gracz powinien pomagać słabszemu.

5. Klanem kieruje Lider klanu oraz jego Zastępcy. Wszelkie konstruktywne uwagi od pozostałych klanowiczów są brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

6. Za nie przestrzeganie zasad grozi wykluczenie z klanu a w szczególności za:

6.1. obrażanie innych członków klanu;
6.2. upierdliwość przejawiająca się ciągłym narzekaniem, niezadowoleniem, kłótliwością, chęcią naprawy świata i klanu, innymi słowy za zatruwanie atmosfery w klanie;
6.3. wulgarne wyszydzanie innych graczy i klanów w tym także wrogów;
6.4. działanie na szkodę klanu;
6.5. brak współpracy z Liderem klanu i jego Zastępcami;
6.6. używanie cheatów czyli wszelkiego rodzaju botów, aimbotów, radarów, walkerów itp. itd.;
6.7. nagminne używanie wulgarnego języka;
6.8. równoczesne członkostwo w dwóch klanach w tej samej grze na tym samym serwerze;
6.9. długotrwały okres braku aktywności.

7. Szczegółowe postanowienia dotyczące gry w Lineage 2.
7.1. Obowiązuje zasada wspólnego warehouse oraz krafta. Klanowicze są zobowiązani do wrzucania wszystkich potrzebnych w danym momencie recept i części itemów. W określonych odstępach czasu wyznaczone osoby będą również zbierać materiały od każdego klanowicza.
7.2. W miarę możliwości i potrzeb będą krafcone itemy, o ich przydziale decyduje Lider klanu biorąc pod uwage aktywność / level oraz wkład na rzecz ogólnie rozumianego dobra klanu. W razie wątpliwości co do kolejności przydziału sprzętu CL może zarządzić w tej sprawie głosowanie.
7.3. Otrzymując lepszy item od klanu gorszy automatycznie zostaje oddany do klanowego warehouse.
7.4. Full dropy z wszelkich klanowych eventów w tym z klanowych party trafiają do klanowego warehouse. Pod pojęciem party klanowe rozumiemy party składające się przynajmniej z 3 klanowiczów.
7.5. Lineage 2 jest grą zespołową, klanowicz jest zatem zobowiązany do podporządkowania się decyzją i poleceniom wydawanym przez osoby do tego wyznaczone.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl